Geoblog.pl    millagreg    Podróże    W drodze    Foki, Pancake Rocks i 6 miesiecy w podrozy :)

Foki, Pancake Rocks i 6 miesiecy w podrozy :)

Nowa Zelandia
Nowa Zelandia, Westport

Z Abel Tasman pojechalismy od razu na poludniowy-zachod do Westport. Pietnascie kilometrow od miasteczka jest miejsce, gdzie stala miejscowke ma kolonia fok. Na parkingu obok foczej rodzinki mielismy mala impreze :) Minelo juz szesc miesiecy naszej podrozy. Bylo wino, tosty z jajkiem i nasze ulubione najtansze parowki :)

Nastepnego dnia udalismy sie dalej na poludnie. Po drodze wpadlismy zobaczyc Pancake Rocks - skaly o przeroznych ksztaltach, wyrzezbionych przez miliony lat dzialania wody, wiatru i deszczow.

k2wojtas
k2wojtas - 2009-02-26 10:58
...a da się tam w ogóle popływać, czy woda nie jest za ciepła?
Pozdrawiam,

wódz
wódz - 2009-02-26 19:25
wszytskiego najlepszego z okazji (pół) rocznicy :)

Olasz
Olasz - 2009-02-26 19:36
zdjęcie dziewiąte...przemistrz! Gratuluje autorowi i zazdroszcze, sama chciałabym kiedyś takie zrobić...woda tak czysta, że odbija się w niej zieleń...Pozdrawiam:)

katrins
katrins - 2009-02-26 20:03
No to już półmetek, a Wy tacy zdziwieni ? Jak zwykle piękne zdjecia... Pozdrawiam

sebonn
sebonn - 2009-02-27 07:36
piękne zdjęcia. ja dziś ruszam do Włoch! trzymajcie się tam i szerokiej drogi :)
Ps. nagroda dla najlepszego blogu podróżniczego w pełni zasłużona ;)

karol
karol - 2009-02-27 11:02
hehe super jest to zdjecia "jak daleko od domu" uwielbiam ten blog za to wasze poczucie chumoru. poprostu az milo sie wszystko czyta i oglada.

STRUSIE z wyspy WOLIN
STRUSIE z wyspy WOLIN - 2009-02-27 15:05
Uffff!Nadrobiłam zaległości!Przeczytałam i obejrzałam wszystko- trwalo to przeszlo 3h:)Widoki piękne! Ja mam teraz widok na kuchnię,bo zaraz Jorguś wraca z pracy!Trzymajcie kciuki,żebym zdążyła z obiadem:)Gorące całuski z wiosennej wyspy Wolin.

Mimi
Mimi - 2009-02-27 17:39
Do Karpacza jest napewno 20 ;- )) ale.... z Wolina - bliżej - zapraszamy ; ))) , wszystkich podróżujących i piszących pozdrawiam .

Elfik z Legnicy
Elfik z Legnicy - 2009-03-02 09:21
Kto by pomyślał, że to już pol roku z uwagą sledzę wasze wpisy - po prostu są rewelacyjne, a fotkach już nie wspomne! Jesteście świetni:))

dorcia
dorcia - 2009-03-02 21:23
Aaaaaa!!!! to już 6 miesięcy minęło!??? a pamiętam jak dziś, jak miałam do Was na pożegnanie jechać!:) ale jest jeszcze jedna dobra wiadomość: już niedługo wracacie:) Miśka powtarzam się, ale foty super. Masz ich pewnie już tysiące:)buziakikochani

aziuka
aziuka - 2009-03-03 00:37
jestescie genialni... głowe nisko kłaniam coby podziękować

Joanna
Joanna - 2009-12-11 22:02
Piękne zdjęcia. Naleśnikowe skały robią wrażenie.

millagreg
Emilka i Grzesiek ...