Geoblog.pl    millagreg    Podróże    W drodze    Byc milionerem

Byc milionerem

Indonezja
Indonezja, Jakarta

Jestesmy w Jakarcie. Wize dostalismy na lotnisku i byla to najszybciej wystawiona wiza w naszym zyciu. Zajelo to panom celnikom jakies pol minuty (a nam ubylo 25$/os). Najpierw udalismy sie do bankomatu. W tym kraju nie wiedza co to denominacja, wiec wyplacilismy sobie "banke" (jeden milion=okolo 100$) indonezyjskich rupii :) Przyjemnie byc milionerem. Od razu zaczelismy szastac pieniedzmi. Autobus z lotniska? 20000 INR/os; kolacja? 15000 INR/os :)
Stolica Indonezji powitala nas upalem i ogromna wilgotnoscia. Trudno sie oddycha, pot sie z nas leje i do tego to dziwne uczucie braku sily. Jestesmy jak dwa flaki :)
Najpierw mielismy plan jechac na Sumatre, ale pomysly sie pozmienialy, wiec zobaczymy Jawe, Bali i jak sie uda wyspe Lombok.

Przeszlismy do III etapu konkursu. Zajelismy drugie miejsce w kategorii podrozniczej.

Teraz jury zlozone z ekspertow wybierze najlepsze blogi w kazdej kategorii.

ALE TO NIE KONIEC.

Zostala jeszcze nagroda internautow. Czyli wasza. Jezeli podoba wam sie nasz blog glosujcie:

SMS na numer 7144 o tresci D00007 (bez spacji).

LICZYMY NA WAS!*

*i na laptopa, czyli glowna nagrode :)

Mija
Mija - 2009-01-23 13:15
Wyslany, teraz trzymamy kciuki! :)

katrins
katrins - 2009-01-23 19:48
Gratuluje i cieszę się razem z Wami !!!

Margaret Thatcher :)
Margaret Thatcher :) - 2009-01-24 23:58
Nooo gratuluję :)
Znów mnie pozdrawiają :)
Powodzenia!!

kozlewa
kozlewa - 2009-01-27 12:26
też oddaliśmy z Pawełkiem głosy - trzymamy mocno kciuki!!! i z opóźnieniem dziękuje za kolejną kartkę ":-D eh, ciepłe kraje, rozmarzyłam się w ten zimowy, polski czas...

millagreg
Emilka i Grzesiek ...