Geoblog.pl    millagreg    Podróże    W drodze    Mala zmiana:)

Mala zmiana:)

Polska, Zielona Gora

Haaaj
Chcielibysmy poinformowac, ze zmienila sie data tego wywiadu, bedziemy w Polskim Radiu Euro (byle radio bis) w srode 20. maja od godziny 12.30. Mysle,ze bedzie link z tej rozmowy na stronie radia, to go wkleimy na bloga.
Pozdro :))

k2wojtas
k2wojtas - 2009-05-21 13:24
Tu jest audycja

Zielonogórzanka lat 49
Zielonogórzanka lat 49 - 2009-05-24 21:13
no dawno nie zagladałam, po nagrodzie za blog roku trafiąłm na wasz blog. Oj i jakież wielkie me zdziawienie - ludziska Wy z Zielonej Góry??????!!!!!!!!! wprost trudno uwierzyć :)
oj cudowną sobie wybraliście podróż przedślubną, wszystkiego najlepszego, po taki doświadczeniu myślę, że juz nic nie straszne. Cudowne dzieciaki

Diego
Diego - 2009-05-26 22:43
Cześć. Słuchajcie, nie możecie doprowadzić do tego by ten blog przestał żyć. Proponuje Wam żebyście co jakiś czas pisalu tu coś w stylu: Poszłam dziś do sklepu po ziemniaki a tam pani za ladą itd. Potem dorzucicie zdjęcia pani za ladą i bedzie ciekawie:) Ja i tak sprawdzam codziennie czy nic nie dopisaliści. Chciałem też Wam podziękować za to że zwiedziłem dzięki wam kawał świata i że umocniliście we mnie chęć podróżowania (narazie tylko w głowie). Jakoś z Bloga zrozumiałem że moja kochana Indonezja (akurat byłem) nie zbyt Wam sie podobała, ale z audycji wynika co innego całe szczęście:) Chciałem też podziękować za język jakim pisaliście, lekki przystępny z humorem jednocześnie przekazujący ważne informacje, a nie "pałac został wybudowany w tym i tym roku w barokowym stylu przez henryka sto dwudziestego szustego dla jego córki która za meża miała kogoś tam..." Jeszcze raz dzięki, a po ślubie w świat, bo czeka na Wasze zapisku sporo ludzi:) uff skończyłem, choć i tak było krócej niż o weselu:)

Kacha
Kacha - 2009-05-27 11:30
ciąg dalszy bloga pod patronatem Diego :)
"Ugotowałam te ziemniaki, zapominając je posolić, ale nic to, bo i tak się spaliły (tu zdjęcie spalonego garnka). W zasadzie garnek to jeszcze nic, bo robiąc zdjęcie spalonego garnka zapomniałam go wyłączyć i sobie poszłam (tu liczne zdjęcia spalonego domu; Grześka wyrywającego sobie włosy z głowy, których nie ma; Grześka duszącego Emilię itp. itd.). Już nigdy nie kupię ziemniaków!"

jaga
jaga - 2009-05-29 23:01
Myślę że trochę ludzi widziało wpisy reklamujące blog sypkaroli więc nie wiem po co je kasować, ale to moja skromna uwaga.

millagreg - 2009-05-30 10:08
Bo to nie jest portal reklamowy, zresztą sypkarole każdy kto śledzi losy blogowiczów z geobloga zna, jest u nas w ulubionych podróżnikach i sama chyba nie narzeka na brak oglądalności :)).
I w ogóle pozdrawiamy ja tu serdecznie :)).

Aga
Aga - 2009-08-25 10:37
Jakis tydzien temu natrafilam na Wasz blog i nie moge wyjsc z podziwu!!! SUPER! Piszecie w sposob tak lekki i przekonujacy, a zdjecia!!! Tak dobrych fotoreportazy dawno nie widzialam, zdjecia nie dosc, ze technicznie zrobione swietnie, ale tez oddaja klimat przez Was zwiedzonych miejsc. Naprawde zasluzyliscie na nagrode blog'a roku! Pozdrawiam serdecznie.

Aga
Aga - 2009-08-25 10:40
Aha, jeszcze jedna sprawa, widze, ze ludzie Wam zarzucaja, ze sie zbytnio promujecie itp. Wg mnie nie ma w tym nic zlego, mysle, ze jest to wylacznie oznaka zazdrosci ze strony krytykujacych, jesli mam byc brutalnie szczera. Promowanie siebie jest czyms, czego nie wszyscy sie nauczyli. A poza tym macie naprawde duzo, zeby pokazac innym! Jeszcze raz gratulacje!!

millagreg - 2009-09-01 22:08
Fajnie :) dzieki :)

castaway35
castaway35 - 2009-10-15 15:32
ale jedno zdjecie ze ślubu to byscie mogli załaczyc jakie to by bylo piekne zakonczenie z happy endem:) pozdrawiam serdecznie blok rewelka:)

Emilka i Grzesiek ...
Zasoby: 87 wpisów87 779 komentarzy779 2479 zdjęć2479 2 pliki multimedialne2