Geoblog.pl    millagreg    Podróże    W drodze    Nasz blog Blogiem Roku 2008 w kategorii podroze !!!

Nasz blog Blogiem Roku 2008 w kategorii podroze !!!

Indonezja
Indonezja, Mataram

Bardzo nam milo obwiescic, ze nasz blog zostal wybrany przez jury najlepszym blogiem podrozniczym roku 2008 :)

Kto chce sie 'karnac' skuterem? :):):):)

Bardzo dziekujemy wszystkim, ktorzy oddali na nas glosy i umozliwili przejscie do kolejnego etapu. Dziekujemy wszystkim, ktorzy 'wchodza' na bloga, daja komentarze. To nam naprawde daje duzo radochy :)

Jury dziekujemy za docenienie naszych zdjec i 'wpisow'. Wiemy, ze konkurencja byla na poziomie.

A teraz idziemy poszukac w miasteczku Mataram na wyspie Lombok jakiegos baru, bo okazja jest i trzeba oblac skuter, co by sie nie psul i malo palil :)

Obiecujemy pisac blog do konca podrozy :)

kiclaw - 2009-02-09 15:37
Niech onet dostarczy Wam skuter do Indonezji, zobaczymy czy sie sprawdzi w podrozy ;)

Mija
Mija - 2009-02-09 15:39
Kolega z pracy ktoremu zasugerowalam wyslanie smsa, zglosil chec "karniecia" sie :D

Tomek
Tomek - 2009-02-09 15:46
A macie już prawo jazdy kat. A? ;)

kiclaw - 2009-02-09 15:52
Mija, uzupelnij swojego bloga, obiecalas :) Moze wygrasz w przyszlym roku :)

millagreg - 2009-02-09 16:11
Milaron; no wlasnie Monia, pisz pisz tam :)).
Ja to sie ciesze jak dziecko, niczego nie wygralam nigdy :)))
A jeszcze chcialam powiedziec ile bylo afer o ten blog to nasze :)))
Grzech jest swietym czlowiekiem, oglaszam wszem i wobec :)

jaroslaw
jaroslaw - 2009-02-09 16:23
Mój braciszek wygrał skuter..;) teraz bedą z Milaronem nas częściej odwiedzać ..Karpacz-Z.Góra 45 minut.. średnia 120km/h

levko
levko - 2009-02-09 16:39
Zajebiście jedwabiście :)

szmara
szmara - 2009-02-09 18:01
Gratulujemy!!! No to teraz na trasie Karpacz - Zielona G. proszę sobie zrobić przystanek w Kożuchowie, musimy obejrzeć Waszą nagrodę i się karnąć :) Trzymajcie się! Pozdrawiamy!!!

STRUSIE z wyspy WOLIN
STRUSIE z wyspy WOLIN - 2009-02-09 20:13
Hurra!!! Gratulujemy !! ... krótka przerwa w podróży w Z.Górze a następnie jeszcze godzinka jazdy i ... DARGOBĄDEK !!! cZEKAMY

lisek_ela
lisek_ela - 2009-02-09 20:18
wielkie gratulacje od całej lisiej familiady :)) i reszty ekipy ;)) pozdrawiamy:))

dorcia
dorcia - 2009-02-09 22:10
Gratuluje!!!

Wlasnie chcialam napisac, że chce się karnac! mam swoj udzial w benzynie za całe 1,22pln!

A ha, po drodze do Z-Gory zajedzcie do Szczecina koniecznie:))))

buziaki i czekam na was z utesknieniem!

p.s. Grzegorz na Papieza! Święty człowiek-a może świetny?;)

romol
romol - 2009-02-09 22:24
GRATULUJE!!! Wiedzialem ze wygracie :)

tunia
tunia - 2009-02-09 22:28
zupełnie niechcący weszłam na Wasz blog i przyznam że... jestem pod wrażeniem!!! Normalnie od dziś zaczynam brać z Was przykład :D tzn. jak tylko znajdę pracę (i zacznę zarabiać bo pustki na koncie), a w dobie kryzysu to nie takie hop siup :/ (trzymajcie więc kciuki :)) Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wojaży :))

Mimi
Mimi - 2009-02-09 23:11
Pojedziecie skuterem ;)) nie Warszawą czy Syrenką ;))) ale będzie jazda ;-))) Całujemy !!!

leszek
leszek - 2009-02-09 23:20
macie juz temat na nastepny blog... z skuterkiem w roli glownej, gratulacje

Grzdacz
Grzdacz - 2009-02-10 13:42
Gratulujemy wygrania konkursu.

anthem
anthem - 2009-02-10 14:05
Oczywiście zwycięstwa w konkursie gratuluję i życzę dalszych wspaniałych przygodód w drodze.

Natomiast co do skuterka, to będę złośliwy i wyrażę głębokie współczucie :)
No cóż widocznie onet nie mógł znaleźć lepszego sponsora.
Ale, głowa do góry, zawsze można go przecież sprzedać np na allegro (jego cena rynkowa to ok 4tys) natomiast za jego równowartość np w Tajlandii, (do której pewnie niebawem zawitacie), kupicie sobie fajną Hondę czy Suzuki.

Info dla TOMKA - drogi Tomku na skuterki, które nie rozwijają więcej niż 50km na h prawa jazdy typu A nie trzeba mieć - przynajmniej w PL

Ala F.
Ala F. - 2009-02-10 15:25
super bardzo się cieszę gratuluję :)

katrins
katrins - 2009-02-10 17:56
Wiedziałam, że wygracie i w dalszym ciągu uważam, że Wasz blog jest najlepszy, co zresztą znawcy ocenili !!!! Fajny ten skuterek i ekonomiczny! Buziaki

Zolnierz www.sladamikonkwistadorow.blog.onet.pl
Zolnierz www.sladamikonkwistadorow.blog.onet.pl - 2009-02-10 23:26
Gratulacje Kochani, nagroda zasluzona!

millagreg - 2009-02-11 08:01
My tez wspolczujemy ...

GochaTe
GochaTe - 2009-02-11 09:37
Gratuluję, bardzo się cieszę, że wygraliście:)

kohet
kohet - 2009-02-11 09:55
Ej no to wgrajcie kilka zdjec z waszego ""swietowania" zwyciestwa!! Chcemy zobaczyc czysta radosc!! w koncu smsy slalismy :) Pozdro!!

faneczka
faneczka - 2009-02-11 10:14
No wlasnie maja byc zdjecia -Usmeichniete, zadowolone wasze buzie z bliska!! :) a nie z daleka w okularach !! :) Czekamy na dowody radosci :)

millagreg - 2009-02-11 10:19
:) beda, jestesmy juz w Jakarcie skad jutro wyruszamy w strone Nowej Zelandii, pojdziemy dzisiaj na piwo, wczesniej swietowlismy lodami z mc donalda, bo piwa nie zastallismy :)

Zolnierz
Zolnierz - 2009-02-11 14:52
Widze panie Anthem ze i na tym blogu nie byl Pan w stanie obyc sie bez drobnej zlosliwosci :)

kiclaw - 2009-02-11 16:05
anthem: na 125 ccm trzeba miec prawko A

EliS
EliS - 2009-02-12 22:45
Noo, serdeczne gratulacje!! Tym bardziej, że inne blogi też na wysokim poziomie były. Cieszcie się i dumni bądźcie z tego tytułu. Niech żadne grywusy Wam tej radości nie odbiorą, bo taki tytuł prawdopodobnie raz w życiu się zdarza :)

Pozdrawiam ciepło!
EliS - LosWiaheros.pl - Blog Roku 2007 (Podróże i świat szeroki)

Andrzej
Andrzej - 2009-02-13 00:11
Gratuluję zwycięstwa w tym roku tym bardziej, iż tak samo cieszyłem się jak dziecko rok temu :)
Oddaję niniejszym pałeczkę i prym w blogu podróżniczym na kolejny rok.
Cieszę się, że idzie w dobre ręce :)
Piszcie dalej przynajmniej przez najbliższy rok!

Pozdrawiam serdecznie :)

JOANNA T. KARPACZ
JOANNA T. KARPACZ - 2009-02-13 05:30
CZESC EMILKA , BARDZO SIĘ CIESZĘ Z WASZEJ WYGRANEJ, CZĘSTO OGLĄDAM WASZE ZDJĘCIA Z PIOTRKIEM, A CZASAMI W PRACY ,JESTEŚMY POD WRAZENIEM , SUPER ŻE MOŻECIE OGLĄDAĆ TAKIE PIĘKNE MIEJSCA, ZDJĘCIA REWELACJA, POWODZENIA

Ewa
Ewa  - 2009-02-13 11:35
Cieszymy sie ,ze Wasz Blog wygrał , gratulujemy !!! czekamy na dalszy ciąg . Trzymamy kciuki za dalszą podróż !

engramdork
engramdork - 2009-02-15 15:55
Strasznie się cieszę, że wygrał właśnie Wasz blog, bo w pełni na to zasługuje. Wasze fotoreportaże są na naprawdę wysokim poziomie a tekst dodany do nich stanowi doskonałe uzupełnienie. Czytając Waszego bloga ma się odczucie podróży razem z Wami.

PawelK
PawelK - 2009-02-21 11:27
hmmm.... dodac do "ulubionych" czy nie dodac?
Skuter sprzedajcie i calkiem nie zly kawalek ludeczki morzna kupic w Indonezji.
A gdzie wy generalnie jedziecie??

Rys
Rys - 2010-03-02 07:03
Jesli chodzi o zdjecia - super! blog roku! Jesli chodzi o tresc to juz niestety nie tak super,czasem bardzo bardzo skromnie!

Emilka i Grzesiek ...
Zasoby: 87 wpisów87 779 komentarzy779 2479 zdjęć2479 2 pliki multimedialne2